cinar_panjur_kepenk
Panjur Sistemleri
29 Ocak 2016
cinaroanjur_dograma_sistemleri
Doğrama Sistemleri
29 Ocak 2016
Hepsini Göster
sineklik_sistemleri

SİNEKLİK

sineklik_ornegi1Sineklik genel itibari ile, önem ihtiva eden kullanıcı odaklı ve koruma amaçlı fonksiyonel ürünler topluluğudur. Sineklik fayda itibari ile çevreci ve kullanışlı olmaları yönü ile öne çıkmaktadır. Günümüzde birçok hastalığa sebebiyet veren mikropları taşıması nedeni ile mücadele edilmesi gereken sivrisinek, karasinek ve benzeri haşere gurubu ile en etkin,en sağlıklı ve en ekonomik mücadele yöntemidir. Herhangi bir kimyasal madde kullanmadan ekolojik yöntemlerle bu haşerelerden korunmanın en akılcı ve yegane yoludur.Bu Doğal yöntemin gerektirdiği şartları uygulayarak sizlere temiz havayı garanti ediyoruz.

Son yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelen bu konu firmamız  tarafıdan gereken en iyi malzeme kalitesi,  kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız.

Yaşamınızı geçirdiğiniz mekanların sağlıklı ve konforlu olacak şekilde işimiz gereği olan ürünleri hazırlayıp hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn ve üretimini yapıyoruz.Sineklikler özellikle pencerelerde  pimapen , ahşap doğrama , aluminyum pvc ve her nevi kullanılabilen açılıp kapanma özelliği olan her alana uygulanabilir. Balkon kapısında cam balkon ile kapatılmış aklınıza gelebilecek her alanda uygulanabilirler.


Plise Sineklik

plise_sineklik_ornegiSon dönemin en özgün ve en kullanışlı düzeneğine sahip kullanışlı ve uzun ömre sahip olan sineklik sistemidir. Sorunlara getirdiği akılcı çözümler ve kullanımdaki avantajlarıyla tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Pileli sineklikler adından da anlaşılabileceği gibi katlar halinde oluşmuş pileli sistem tüle sahiptir.5.80 metre genişlik, 2.95 metre yüksekliğe kadar uygulama yapılabilmesi büyük avantajlarından bir tanesidir. Bu tip büyük ölçülerin alternatifsiz tek sistemi plise sinekliktir. Her türlü iklim şartına meydan okuyabilecek kalitedeki ithal ve son derece kaliteli özel akordiyon şeklinde tül ile donatılmışlardır. Bu sistemin bir diğer avantajı da zig zag tülü sayesinde kendini daha kolay fark ettirir. Kaza ve çarpmalara karşı daha belirgin bir yapıya sahiptir.

 


 

Stor Sineklik

stor_sineklik_ornegiSinekliğin uygulanacağı pencere veya kapı sinekliği olması durumuna göre farklı modeller mevcuttur. Pencerelerde kullanılan dikey stor sineklik, kapılarda kullanılan yatay stor sineklik modelidir. Özel yay düzeneği ile sineklik teli yan kayıtlardaki kanal içerisinde düzgünce hareket eder. Sineklik telinin hareket ettiği yan rayların içinde bulunan çapraz kıl fitiller sayesinde tülün raydan çıkması veya boşluktan sinek girmesi söz konusu olamaz. Tülün en altındaki pvc bitiş parçası ile birleşim noktasında özel kaynak yöntemi kullanılarak estetik ve sağlam bir  bağlantı sağlanır. Özel bir kilitleme sistemi sayesinde alt parçaya tutunarak aktif hale getirilmesi sağlanır.


 

Menteşeli Sineklik

menteseli_sineklik_ornegiMenteşeli sineklik sistemleri genel çalışma biçimi olarak 2 gurup altında toplanır. Menteşeler sayesinde hareket edebildiği gibi ufak bir aksesuar değişikliği sayesinde tak çıkar modeli olarakta uygulanabilirler. Genel itibari ile 17×25 mm kalınlığındaki özel kanallara sahip aluminyum profiller ölçülerine göre kesildikten sonra köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir. Bu aliminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş fitiller aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Sineklik uygulayacağımız alanın özelliğine göre menteşeli veya tak çıkar modeli olarak uygulamaya hazırdır. Sadece pencerelerde değil kapılarda da uygulanabilirler.

Özellikle sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak  yerinden çıkarıp uygun bir alanda muhafaza altına alabilirsiniz. Bu muhafaza altına alma işlemi otomatikman sinekliğin ömrünü uzatacak ve size daha uzun yıllar hizmet etmesini sağlayacaktır.


Sürme Sineklik

surme_sineklik_ornegiSürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir. Sürme sineklik Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir. Sürme sineklikler özel raylardan imalatı yapılan bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden, aliminyum profillerden üretilen, yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelidir.

Pimapen pencere / kapı , demir doğrama aluminyum doğrama, ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Sürme sinekliklerimizde sınırsız renk tercihlerinin yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur. İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur.