sineklik_sistemleri
Sineklik Sistemleri
29 Ocak 2016
Hepsini Göster
cinar_panjur_kepenk

Panjur Sistem Seçenekleri

aleminyum_panjur

ALEMİNYUM PANJUR SİSTEMLERİ

Alüminyum panjur sistemleri eskiden olduğu gibi klasik tarzda manuel ve mekanik çevirmeli olduğu gibi uzun zamandan bu yana motorlu olarak da uygulanmaktadır.
PVC_panjur_sistemleri

PVC PANJUR SİSTEMLERİ

Otomatik Panjur normal panjur gibi güvenlik, ısı tasarrufu sağlarken aynı zamanda talebe göre eklencek özellikler ile de kullanım kolaylığı için de otomatik panjur tipine çevrilmektedir.
magaza_kepenk_sistemleri

MAĞAZA KEPENK SİSTEMLERİ

Kepenkler iş yerinizi ve arabanızı koruma altına alacak en güvenli sistemlerdir.Santral motorlu yada tüp motorlu olarak uygulanabilir.
Ahsap_panjur

AHŞAP PANJUR

Ahşap Panjurlarınızı ,
5 yılda bir bakım ve onarımını yaptırdığınız taktirde 50 yıl kullanabilirsiniz.

Panjur Sistemleri Genel Özellikleri:

  • Birbirlerine çok yakın inşa edilen günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı korur.
  • Panjurlarınız kapalı konumdayken evinize, eşyalarınıza ve size morötesi (UV) güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar.
  • Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur.
  • Panjurlarınız kapalı konuma getirildiğinde sizi dışarıdaki gürültü kirliliğine karşı koruyarak huzurlu bir ortam yaratır.
  • Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar.
  • Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı faktör oluşturarak güvenliğinizi korumaya yardımcı olur.
  • Yaz mevsimi boyunca dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesini engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak ısı yalıtımına katkıda bulunur; böylece içerinin daha serin kalmasını sağlar.
  • Haşerelerin içeriye girmelerini engeller. Ayrıca sineklik entegreli sistemlerle birlikte uçan haşerelere karşı çok etkin koruma sağlar.