cinarpanjur_balkon_camlama
Balkon Camlama
29 Ocak 2016
cinarpanjur_dusakabin_sistemleri
Duşakabinler
29 Ocak 2016
Hepsini Göster
cinarpanjur_kupeste_korkuluk_sistemleri

Küpeşte ve Korkuluk Sistemleri

1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
2. Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.
3. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır.
4. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır.
5. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz.
6. Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşrı yük yüklemez.
7. Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.

kupeste_korkuluk_sistemleri1Küpeşte

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir

Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir.

Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur.

Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

kupeste_korkuluk_sistemleri2Korkuluk

Yapılarda estetik ve sağlam ürünler içerinsinde en çok tercih edilen yapı elemanlarından biriside Alüminyum Korkuluk sistemleridir. Korkuluk adı üstünde sağlamlık ve güvenliği içeren bir ifadedir. Alümünyum yapısı itibariyle hem sağlam hemde demire göre daha hafi ve montajı da daha kolay bir üründür. Ayrıca demire nazaran daha uygun fiyatlı bir üründür.

Alüminyum Korkuluk Modelleri  kullanım alanları ve çeşitleri şöyle sıralanabilir,

  • Alüminyum merdiven korkuluk
  • Alüminyum balkon korkuluk
  • Alüminyum krom korkuluk
  • Alüminyum duvarüstü korkuluk

kupeste_korkuluk_sistemleri3Alüminyum korkuluk krom ile alaşımı genel olarak paslanmaz korkuluk veya paslanmaz krom korkuluk olarak anılmaktadır. Bu alaşımşlarla beraber daha sağlam ve dekortif ürünler ortaya çıkmaktadır.

Alüminyum Korkuluk İzmir ilinin her tarafına ücretsiz keşif yapılabilir ve her türlü sorularınız uzmanlarmıza danışabiliriz.