cinarpanjur_dusakabin_sistemleri
Duşakabinler
29 Ocak 2016
Hepsini Göster
kepenk

Kepenk Nedir Nasıl Tamir Edilir

Kepenk için aslında bir çeşit kapak diyebiliriz. Çarşı pazar gezerken gördüğünüz ve iş yerlerinin kapı ve müdahaleye müsait yerleri kapatan metalden veya nadiren ağaçtan yapılı tertibata kepenk diyoruz.

kepenk

Kepenk sistemleri özellikle güvenlik amacı ile kullanılan sistemlerdir. Uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğü veya ihtiyaçları doğrultusunda motorlu veya motorsuz kepenk uygulamaları yapılabilir. Kepenk sistemlerinde en önemli konu montaj ve ürün kalitesidir. Çoğunlukla açık havada kullanılan, yağmur, güneş kir gibi dış etkenlere maruz kalan kepenk sistemleri konusunda uzman bir müdahale ister.

Özellikle kepenk tamiri izmir ve civarına sunduğumuz hizmetlerimizin arasında yer almaktadır. Çınar panjur olarak 25 yıllık tecrübeniz ile sizlere Kepenk ve Panjur sistemleri konusunda profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kepenk montajı doğru yapıldığı ve kaliteli malzeme ile montajlandığı sürece uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir üründür. Birleşim yerlerinin doğru ayarlanması, oynar parçaların gerektiği biçimde gerekli oranda yağlanarak birleştirilmesi ile ortaya çok daha uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir iş çıkar. Sizinde anladığınız gibi ürün kalitesi kadar montaj ve montaj işçiliği çok büyük öneme sahiptir.

Çınar Panjur olarak sadece Kepenk değil Panjur sistemleri konusunda da aynı hassasiyet ve kalite ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken bizi arayarak adresinize davet etmek olacaktır. Mobil araçlarımız ile ekibimiz en kısa sürede sizi ziyaret ederek yapılması gereken işlemleri gerçekleştirecektir. Kepenk tamiri konusunda sizlere üstün hizmet kalitemizi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.